Archív noviniek

Saténové ruky mali úspešný večer!

Saténové ruky mali na Radio_Head Awards úspešný večer! Ich debutový album Bozkávam  získal hneď dve ceny. Chalani si odniesli sošky za Album roka/Cena kritikov a Debut roka. Gratulujeme a tešíme sa!

Saténové Ruky nominované v kategórii Album roka 2015, Album roka/Cena kritikov a Debut roka na Radio_Head Awards!!! Martina Javor na Debut roka!

15.2.2016- Saténové Ruky nominované v kategórii Album roka 2015, Album roka/Cena kritikov a Debut roka na Radio_Head Awards!!! Martina Javor na Debut roka! Práve vyhlásené na Radio_FM. Tešíme sa! Hlasovať môžete na: http://www.radiohlavy.sk/clanok/rha2015-nominacie

Saténové Ruky a Martina Javor nominovaní v 1. kole Radio Head Awards 2015 hneď v troch kategóriách!

Saténové Ruky a Martina Javor nominovaní v 1. kole Radio Head Awards 2015 hneď v troch kategóriách! Hlasovať môžete v kategóriách Album roka, Debut roka a Singel roka (Martina Javor – Lucyfair; Down a Saténové ruky – Debil a kráľovná; 5T a aj Tante Elze v kategórii Singel roka s piesňou Keď nevieš kam z konopí. ). Ďakujeme za každý hlas. Viac o hlasovaní na: https://www.radiohlavy.sk/clanok/rha2015-1kolo

Saténové ruky a ich bozk v podobe debutového albumu. Pokrstia ho už tento štvrtok.

Saténové ruky bozkávam, máme to hotové,“ môžu si hovoriť členovia bratislavskej kapely Saténové ruky, ktorí už tento štvrtok 14. mája krstia v Nu Spirit Clube svoj debutový album zvaný Bozkávam.
Album bude mať krstného otca aj mamu. Krstiť budú dizajnérka Petra Šištíková a spevák a gitarista kapiel Le Payaco a Sounds Like This Tomáš Sloboda, ktorý album koprodukoval. Na krst príde aj špeciálny hosť, ktorého identitu chce kapela udržať v tajnosti do poslednej chvíle. Album vychádza pod hlavičkou vydavateľstva go2stage.

Ruky Bozkávam, tento raz tie Saténové

SR promo foto Členovia bratislavskej kapely Saténové ruky už tento štvrtok, 14. mája, pokrstia v Nu Spirit Clube svoj debutový album zvaný Bozkávam. Krstiť budú dizajnérka Petra Šištíková a spevák a gitarista kapiel Le Payaco a Sounds Like This Tomáš Sloboda, ktorý album koprodukoval. Na krst príde aj špeciálny hosť, ktorého identitu chce kapela udržať v tajnosti do poslednej chvíle. Album vychádza pod hlavičkou vydavateľstva go2stage. Na krste zahrajú aj Sounds Like This, ktorí sa podľa slov Tomáša Slobodu dali znovu dokopy práve vďaka krstu. „Saténové ruky sú už teraz bratislavskou legendou a je mi je cťou a zároveň veľkým potešením, že som pri nahrávaní mohol byť. Mojou srdcovou pesničkou je celý album,“ vyjadril sa Tomáš.